Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ткаченка з приводу перенесення поминальних днів

Шановні жителі Вільшанського району!

Насамперед, висловлюю подяку всім, хто відповідально поставився до рекомендацій влади і залишився святкувати Великдень вдома.

З метою збереження Вашого здоров’я, відвернення загрози та запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення району та з метою уникнення масового скупчення людей знову прошу Вас поставитися з порозумінням до того, що в поминальні дні, які припадають на 24-28 квітня, вам необхідно буде залишитись вдома і утриматись від відвідувань кладовищ, щоб мінімізувати ризик зараження і поширення коронавірусної інфекції.

Поминальні дні не відміняються. Релігійні організації погодилися перенести їх на Троїцьку поминальну суботу 6 червня 2020 року. А поки що бережіть пам'ять про всіх близьких, яких уже немає з нами, у своїх серцях і в світлих спогадах. Я впевнений, що наші рідні, які спочивають, не хотіли б, щоб ми ризикували своїм здоров’ям і життям.

У період з 24 квітня до 28 квітня включно буде посилено контроль щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях. Тож наполегливо прошу всіх утриматися від відвідування кладовищ у ці вихідні.

Бережіть себе і будьте здоровими!

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко