Відбувся тренінг-навчання

У Вільшанському районі 18-19 червня поточного року з метою запровадження послуги патронату над дитиною проведено тренінг – навчання міждисциплінарної команди заступником директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національним тренером – Коваленко Оленою Миколаївною.

У тренінгу прийняли участь спеціалісти структурних підрозділів, дотичних до діяльності патронатних вихователів, а саме: районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, управління соціального захисту населення, сектор освіти райдержадміністрації, а також працівники поліції, вихователі та вчителі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, медичні працівники.

В ході навчання було розглянуто питання щодо партнерства та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини міждисциплінарною командою. Згуртованість та злагодженість команди це успіх у досягненні позитивного результату в інтересах дитини.

Опубліковано: 24 червня 2020 року