Відбулась нарада з головами селищної та сільських рад

24 липня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Дубченка відбулася нарада з головами селищної та сільських рад.

Під час роботи голови місцевих рад, керівники підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району розглянули питання порядку денного:

1. Про стан виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2020 року.

2. Про підсумки декларування одноосібниками району за 2019 рік.

3. Про забезпечення населення району доброякісною питною водою.

4. Про дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину» №17 від 09.05.2020.

5. Про стан паспортизації місць видалення відходів та проведення лабораторних досліджень на вплив відходів на сміттєзвалищах на повітря, ґрунти та підземні води.

6. Про використання електронної системи закупівель ProZorro під час здійснення закупівель товарів, робіт та послуг.

7. Про перегляд орендної плати за землю, державну допомогу та створення селянських фермерських господарств.

8. Про фінансування районної програми «Доступна медицина».

Також прийнято рішення, що робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення здійснить виїзні перевірки на території всіх сільських рад.

Опубліковано: 24 липня 2020 року