НАГАДУЄМО!

З 23 березня 2020 року у Вільшанській райдержадміністрації відмінені усі прийоми громадян

Обмежувальні заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції, та в рамках карантинних заходів, які вводяться по всій Україні.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до Вільшанської райдержадміністрації можуть скористатися одним із наведених способів:

– надіслати свій запит на відповідну електронну пошту: kontr@vl.kr-admin.gov.ua або зателефонувавши (05250) 9-74-41;

– оформити звернення через електрону форму за посиланням;

– звернутися на «Гарячу лінію голови райдержадміністрації» за номером: (05250) 9-73-45 щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години, у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години.

Або надіслати лист на e-mail: inbox1@vl.kr-admin.gov.ua

Усі обмежувальні заходи спрямованні на недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Опубліковано: 25 березня 2020 року