Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

25 травня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Очільник району проінформував присутніх про ситуацію з COVID-19 на території району (на обсервації (самоізоляції) перебуває 5 осіб, хворих на COVID-19 не виявлено), довів до відома основні положення постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Також під час наради обговорено поточні питання життєдіяльності району, основні з яких: відновлення роботи дитячих садочків району та відзначення Дня захисту дітей.

На завершення наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Опубліковано: 25 травня 2020 року