Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду

26 березня поточного року відбулась нарада голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка з селищним головою, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками медичних установ району, поліції та служби надзвичайних ситуацій з питань протидії поширенню коронавірусу на територію Вільшанщини.

На початку засідання очільник району акцентував увагу на об’єднанні зусиль заради спільної мети – недопущення епідемії на території району. Було обговорено підготовчі заходи, дії всіх відповідних служб та ситуацію у сфері охорони здоров’я.

Про готовність до потенційної загрози доповіли представники медицини, поліції та служби надзвичайних ситуацій. Робота ведеться активно, щоправда є певні труднощі – насамперед, недостатнє забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту та недостатня кількість дезинфікуючих речовин.

З метою вирішення даної проблеми, було сформовано перелік потреб у засобах захисту та дезинфекторів на певний період та обговорено можливість їх придбання найближчим часом. Для цих цілей частину коштів планують виділити з районного бюджету, а також закликати підприємців та депутатів долучитися до збору коштів для закупівлі необхідних товарів.

За словами керівництва, усі повинні об’єднатися для недопущення епідемії, бо лише разом ми зможемо протистояти цій загрозі.

Опубліковано: 27 березня 2020 року