Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

30 січня 2020 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації на якому розглянуто питання:

1. Про підсумки виконання бюджету району за 2019 рік.

2. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2019 року.

З першого питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Віра Жирова, яка зазначила, що за 2019 рік надходження податків і зборів, інших обов’язкових платежів до загального та спеціального фондів бюджетів усіх рівнів по району склали 56879,6 тис.грн., що становить 102,6% до затверджених річних показників.

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 54999,3 тис.грн. доходів, що становить 101,4% до затверджених показників (понад план отримано 740,6 тис.грн). Порівняно з минулим роком надходження збільшилися на 7382,2 тис.грн.. Приріст доходів склав 15,5%.

Основними видами податків на території району залишаються податок на доходи з фізичних осіб, питома вага якого в загальному обсязі податків склала 5,4%, а також плата за землю та єдиний податок (у складі місцевих податків) питома вага яких склала відповідно 28,4 та 20,8%.

Доходів спеціального фонду місцеві бюджети району за рік отримали 1979,2 тис.грн при плані 1924,2 тис.грн., виконання склало 102,9 %.

Протягом звітного періоду забезпечено в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг. Кредиторська заборгованість місцевих бюджетів з цих виплат станом на 01 січня 2020 року відсутня.

З другого питання доповіла заступник начальника загального відділу апарату райдержадміністрації Марина Боєва, яка повідомила, що протягом 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 431 звернення, що на 18 більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

Кількість звернень на особистому прийомі керівництва райдержадміністрації збільшилась на 56 і становить 220 звернень (51,0% від загальної кількості), з них 113 осіб прийнято на особистих виїзних прийомах.

Колективних звернень протягом 2019 року надійшло 12 (2,8%).

Всього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації за звітний період звернулось 847 осіб, що на 67 менше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

У зверненнях порушено 432 питання, що на 17 більше проти відповідного періоду минулого року . За змістом порушених громадянами питань становлять:

24,5% – соціального захисту;

22,2% - аграрна політика і земельні відносини;

20% - комунального господарства;

9,3% - транспорту і зв’язку;

3,9% - охорони здоров’я;

0,5% - сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей;

4% - освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, та інші.

Через обласний контактний центр протягом 2019 року звернулось 62 громадян, через урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 81 звернення громадян Вільшанського району.

У райдержадміністрації функціонує «гаряча телефонна лінія» та «телефон довіри». Протягом звітного періоду проведено 12 «прямих телефонних ліній», на які зателефонував 31 громадянин.

Для надання безкоштовної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 серпня 2016 року № 195-р, створено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги до якої протягом звітного періоду звернулося 4 громадянина.

Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації, розглядаються керівництвом та даються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду. Розгляд звернень громадян знаходиться на постійному контролі.

Опубліковано: 31 січня 2020 року