Керівники району з робочим візитом відвідали Вільшанську центральну районну лікарню

Сьогодні, 30 червня, голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко з робочим візитом відвідали Вільшанську центральну районну лікарню. Разом з директором комунального некомерційного підприємства «Вільшанська центральна районна лікарня» Валерієм Нездвецьким ознайомилися з умовами роботи всіх відділень медзакладу, оглянули кабінети і палати та їх матеріально-технічне оснащення.

Також, під час зустрічі обговорили основні проблеми галузі охорони здоров’я району та шляхи покращення системи надання медичних послуг населенню. Зокрема, велику увагу приділили питанню ремонту відділень та благоустрою прилеглої території.

Цього ж дня посадовці в черговий раз завітали до Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де обговорили з директором закладу Оксаною Добровою питання завершення ремонтів класних кімнат та внутрішньої вбиральні.

Опубліковано: 01 липня 2020 року