Перевірено готовність шкіл до нового навчального року в умовах адаптивного карантину

З метою моніторингу готовності закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів до початку нового 2020-2021 навчального року в умовах адаптивного карантину 31 серпня голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко оглянули освітні заклади району. Зокрема посадовці відвідали Бузникуватський і Чистопільський НВК та Плоско-Забузьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Директори шкіл продемонстрували наявність у закладах засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та миючих засобів, місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, кімнати тимчасового ізолювання для дітей з ознаками хвороби.

Як відмітив Олександр Євгенович, результати огляду, в цілому, засвідчують належний санітарний стан територій, якісне проведення поточних ремонтів приміщень, створення безпечних умов освітнього процесу в умовах карантину.

Також, в селі Плоско-Забузьке голова райдержадміністрації поспілкувався з жителями населеного пункту і обговорив питання ремонту спортивного залу і фасаду місцевої школи та питання щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Опубліковано: 01 вересня 2020 року