Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

НОВИНИ РАЙОНУ

 

Шановні жителі Вільшанського району!

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік прожитий не дарма.

Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. У наших силах домогтися, щоб наступний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у нас були тільки святкові клопоти.

На порозі Нового 2020 року більш за все хочеться побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому.

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагатимемо один одному будувати європейську державу, щоб кожен житель Вільшанського району пишався своїм корінням.

Нехай рік прийдешній принесе усім нам спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі. І нехай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 31 грудня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду з керівниками правоохоронних органів та окремих установ Вільшанського району

27 грудня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду з керівниками правоохоронних органів та окремих установ Вільшанського району з питань щодо забезпечення громадського порядку в районі під час Новорічних та Різдвяних свят.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 28 грудня 2019 року

 

27 грудня 2019 року відбувся семінар-навчання з працівниками районної державної адміністрації та її структурними підрозділами

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Куцарева довела до відома присутніх інформацію про підсумки проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців райдержадміністрації.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 28 грудня 2019 року

 

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика!

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійної роботи паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання.

Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 21 грудня 2019 року

 

Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

20 грудня поточного року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації на якому розглянуто питання:

1. Про стан кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації у 2019 році.

2. Про ефективність функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Вільшанського району.

3. Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Вільшанському районі на 2017-2020 роки за 2019 рік.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 грудня 2019 року

 

До дня Святого Миколая!

19 грудня 2019 року з нагоди дня Святого Миколая голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Михайло Лець відвідали дітей, батьки яких загинули в зоні проведення операції об’єднаних сил (АТО), дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються під опікою/піклуванням, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 грудня 2019 року

 

Відбулася щотижнева апаратна нарада

16 грудня поточного року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій обговорено забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту населення району у зимовий період.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 17 грудня 2019 року

 

Шановні працівники суду та адвокатури!

Прийміть щирі вітання з нагоди ваших професійних свят!

Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Прийміть, шановні працівники судів, адвокатури, побажання міцного здоров’я, гарного настрою, родинного затишку, щастя, миру, добра та злагоди.

 Нехай професіоналізм, відданість справі, незгасна енергія та мудрість супроводжують вас на відповідальному шляху служіння народу України.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 13 грудня 2019 рокуу

 

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Вільшанського району!

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку, саме цього дня, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які ціною неймовірних зусиль врятували майбутнє для своїх нащадків.

Глибоко вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Низько вклоняюся усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 13 грудня 2019 рокуу

 

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня поточного року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з вдовами ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 грудня 2019 року

 

Відбулося засідання ради по роботі з кадрами

13 грудня 2019 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальних працівників за кадрову роботу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 грудня 2019 року

 

Відбулася щотижнева апаратна нарада

09 грудня поточного року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 10 грудня 2019 року

 

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

06 грудня у дитячій школі мистецтв відбулися урочисті збори до Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, керівників та представників районної державної адміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 06 грудня 2019 року

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя.

З нагоди свята висловлюю вам вдячність за плідну працю, за високий професіоналізм, відповідальність у здійсненні своїх повноважень. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 06 грудня 2019 року

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія стає однією з найбільш боєздатних в Європі. За плечима Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Навіть у найскладніших умовах українські солдати залишаються вірними присязі і з честю виконують свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищають мир і спокій українського народу.

З нагоди свята висловлюю величезну подяку волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Шановні військовослужбовці, щиро зичу вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра, достатку та мирного неба над Україною!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 05 грудня 2019 року

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера

05 грудня 2019 року в районній бібліотеці відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України участь в якому взяли керівництво району, працівники районного військового комісаріату, військовослужбовці ЗСУ, учасники ООС (АТО), волонтери, громадськість.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 05 грудня 2019 року

 

Шановні жителі району!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 03 грудня 2019 року

 

В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка в понеділок, 02 грудня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 грудня 2019 року

 

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Тож бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 29 листопада 2019 року

 

На Вільшанщині вшанували пам'ять жертв голодоморів

23 листопада 2019 року – День пам’яті жертв Голодомору. Цього дня Україна і весь демократичний світ вшановує пам'ять мільйонів невинних жертв Голодомору – геноциду української народу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 25 листопада 2019 року

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 листопада 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 23 листопада 2019 року

 

Шановні жителі району!

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав сотні тисяч життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Правда про ці трагічні сторінки нашої історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на шляху до незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалимо свічки пам’яті за тими хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 22 листопада 2019 року

 

Урочисте відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, що об’єднав дві доленосні для України події – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 22 листопада 2019 року

 

Шановні жителі району!

Щиросердно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Події, що відбувались на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли ми продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Від усього серця вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 20 листопада 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 18 листопада, голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участю голови районної ради Михайла Леця, заступників, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 18 листопада 2019 року

 

Урочистості до Дня працівників сільського господарства

15 листопада 2019 року, в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 18 листопада 2019 року

 

Шановні працівники сільського господарства району, ветерани галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!

В усі часи напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Висловлюю глибоку подяку за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку керівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодатній родючій землі.

Від усієї душі бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, оптимізму та успіхів у всіх ваших справах і починаннях.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 15 листопада 2019 року

 

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

08 листопада 2019 року у районному Будинку культури з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися урочисті заходи.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 11 листопада 2019 року

 

 

Нарада-семінар

04 листопада 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела нараду-семінар з керівниками структурних підрозділів, відділів (секторів) апарату райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 05 листопада 2019 року

 

Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

01 листопада поточного року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 04 листопада 2019 року

 

 

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 01 листопада 2019 року

 

Відбулися урочисті заходи до Дня працівників соціальної сфери

01 листопада поточного року, напередодні Дня працівника соціальної сфери, в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості за участю керівництва району, працівників установ та організацій району.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 01 листопада 2019 року

 

У Вільшанському районі відзначили 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня в Україні відзначають день визволення України від нацистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 жовтня 2019 року

 

Шановні жителі району!

Дорогі ветерани!

Щиро й сердечно вітаю вас з 75-ю річницею визволення України від нацистських загарбників.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинив фашистську навалу. Висловлюємо глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до Вітчизни.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні жителі району! Прийміть щирі вітання зі святом визволення України! Міцного вам здоров’я, доброго настрою та родинного тепла, злагоди, любові, а також довгих літ під мирним небом суверенної держави!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 25 жовтня 2019 року

 

Сердечно вітаю всіх водіїв та працівників автодорожнього господарства

з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Саме на вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.

Переконаний, що і надалі ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути.

Саме тому, щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 25 жовтня 2019 року

 

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

У смт Вільшанка відбулися районні урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України в яких взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, установ та організацій, учасники та ветерани ООС (АТО), учнівська молодь, жителі селища.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 15 жовтня 2019 року

 

Нарада у голови райдержадміністрації

10 жовтня 2019 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 11 жовтня 2019 року

 

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України!

Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Особливі слова подяки адресую ветеранам війни, учасникам бойових дій в зоні проведення операцій об’єднаних сил. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 11 жовтня 2019 року

 

Шановні поштовики!

Від щирого серця вітаю вас із Всесвітнім днем пошти!

Традиційно пошта є одним з важливих видів зв’язку, сприятливим чинником економічної та соціальної розбудови держави, а за нинішніх умов – і невід’ємною складовою розвитку в країні інформаційного суспільства.

Скорочуючи відстані між людьми, ви несете їм радість спілкування, сприяєте з'єднанню людських сердець і доль. Своєю щоденною кропіткою, а разом з тим і шляхетною працею, ефективно сприяєте виконанню важливих державних і соціальних завдань, робите усе можливе, аби у сучасній Україні пошта була на рівні світових стандартів.

В день вашого професійного свята зичу вам щастя, благополуччя, міцного здоров'я, професійної наснаги та нових здобутків у вашій відповідальній справі.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 09 жовтня 2019 року

 

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Щиро зичу вам та вашим сім’ям здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 07 жовтня 2019 року

 

В районі відзначили День працівників освіти

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди.

Не став винятком і Вільшанський район. 04 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості за участі керівництва району, педагогічних працівників, представників районних установ і організацій.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 07 жовтня 2019 року

 

Дорогі працівники освітньої галузі Вільшанщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Своїми здобутками ви вносите значний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої славної Вільшанщини.

З повагою

голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 04 жовтня 2019 року

 

Монетами 1, 2 та 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 04 жовтня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

30 вересня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорено стан охорони навколишнього природного середовища на території Вільшанського району та роботу служби у справах дітей райдержадміністрації у сфері захисту прав дітей.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 жовтня 2019 року

 

Вшанували старожилів району

З нагоди Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та директор територіального центру Валентина Галунга привітали старожилів Вільшанського району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 01 жовтня 2019 року

 

Вшанували роковини трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2019 року виповнилися 78-мі роковини від початку однієї з найбільших трагедій ХХ століття – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у м. Києві, вчинених нацистами у 1941 – 1943 роках.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 01 жовтня 2019 року

 

Засідання ради по роботі з кадрами

30 вересня 2019 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальними працівниками за кадрову роботу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 вересня 2019 року

 

Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

27 вересня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 вересня 2019 року

 

Дорогі ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість засвідчити всенародну повагу пенсіонерам, ветеранам війни та праці, і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток району та країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Турбота про людей поважного віку – справа всього суспільства, адже саме люди старшого покоління зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Будьте здорові, довгих і щасливих вам років життя! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 30 вересня 2019 року

 

На Вільшанщині відзначили День дошкілля

27 вересня у рамках проведення Дня дошкілля, яке відзначається в Україні в останню неділю вересня, в районному Будинку культури відбулися урочистості.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 вересня 2019 року

 

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

27 вересня 2019 року на передодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в районному Будинку культури відбувся святковий захід. Участь у якому взяли керівництво району, члени ветеранської організації, люди поважного віку, працівники установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 вересня 2019 року

 

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію.

Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решт і її успішний розвиток.

Від щирого серця бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 27 вересня 2019 року

 

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша професія несе в собі стільки любові, турботи і радості що ми дивуємося, звідки беруться настільки добрі люди, які повністю себе віддають діткам, не вимагаючи в замін нічого! Нехай діти доставляють вам тільки радість, щоб побачивши їх, ви з гордістю могли сказати, що виховали справжню Людину!

Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Від усього серця хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, добробуту і достатку!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 27 вересня 2019 року

 

 

В Кропивницькому відкрито Міжнародну агропромислову виставку «AgroЕxpo-2019»

25 вересня 2019 року делегація Вільшанського району на чолі з головою районної державної адміністрації Юрієм Ткаченком взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «AgroЕxpo-2019», яка проходить у місті Кропивницькому в період з 25 по 28 вересня 2019 року.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 вересня 2019 року

 

До районної державної адміністрації протягом січня-серпня 2019 року надійшло 320 звернень,

що на 30 більше порівняно з відповідним періодом 2018 року

Про це повідомила заступник начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Марина Боєва під час апаратної наради у голови райдержадміністрації за участі заступника голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району, що відбулася 23 вересня 2019 року.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 24 вересня 2019 року

 

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші поздоровлення і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Впевнений, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками.

Бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 20 вересня 2019 року

 

Відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

17 вересня 2019 року у районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників служби цивільного захисту – Дня рятівника.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 18 вересня 2019 року

 

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Вільшанського району з професійним святом – Днем рятівника!

Нехай готовність захищати національні багатства Батьківщини і, насамперед, найцінніше – людське життя, ніколи не вичерпується і надихає вас на нові досягнення у благородній і гуманній справі.

Висловлюю щиру вдячність усім рятівникам району за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти біді у різних екстремальних ситуаціях.

В день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 16 вересня 2019 року

 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя Вільшанщини.

Щиро бажаю всім працівникам лісового господарства нових успіхів у праці, віри і наполегливості у збереженні й примноженні лісу – як народного багатства.

Міцного здоров’я, щастя, миру та достатку вам і вашим родинам!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 13 вересня 2019 року

 

Увага, шановне студентство Кіровоградщини! Студенти з регіону, області та міста запрошуються до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають гранти на навчання.

Студенти Кіровоградщини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Автори кращих робіт, які навчаються на бюджеті, отримають гранти у розмірі стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Детальніше>>>>

Опубліковано: 12 вересня 2019 року

 

Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

30 серпня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 вересня 2019 року

 

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті. Я бажаю першокласникам вдалого старту, не зупинятися на півдорозі, впевнено підкоряти вершини наук, шанувати педагогів – вірних порадників і наставників.

Дорогі учні! Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів. Хай відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Тому, з нагоди свята бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 01 вересня 2019 року

 

Влада та громадськість району вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 серпня 2019 року, українці вперше провели заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність. Саме 29 серпня в Іловайському котлі держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 серпня 2019 року

 

День Незалежності України – 28 річниця

23 серпня 2019 року в смт Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, учасники АТО (ООС), жителі селища.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 23 серпня 2019 року

 

Урочистості до Дня Державного Прапора України!

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 23 серпня 2019 року

 

Шановні жителі Вільшанщини!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом – Днем Незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, міжнародної інтеграції, покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Сьогодні наша країна святкує свій 28-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають рідну землю на сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує великих зусиль, і твердо переконані, що переможемо.

Дорогі земляки! Щиро бажаю вам і вашим родинам миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 23 серпня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

19 серпня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 серпня 2019 року

 

Вільшанщина попрощалася з учасником ООС Василем Євстегнєєвим

17 серпня 2019 року в с. Дорожинка Вільшанського району відбулося прощання із загиблим солдатом Євстегнєєвим Василем Володимировичем.

Василь Євстигнєєв проходив службу у складі 72-ої окремої механізованої бригади на посаді командира відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону.

В останню дорогу героя-земляка прийшли провести рідні та друзі, керівництво району, бойові побратими та односельчани.

Отець церкви Святого Іоанна Милостивого протоієрей Іоанн провів панахиду за загиблим, після якої, Василя Євстигнєєва поховали на сільському кладовищі під звуки духового оркестру та салюту зі стрілецької зброї.

Вільшанська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.

Опубліковано: 17 серпня 2019 року

 

До 28-ї річниці незалежності України

День незалежності України – головне державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня з нагоди прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. 28 років тому український народ отримав право самостійно будувати свою країну, а увесь світ визнав нашу державу суверенною.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 17 серпня 2019 року

 

Обговорено варіанти адміністративно-територіального устрою Кіровоградської області

16 серпня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Сакун Дмитро Станіславович провів розширене засідання районної робочої групи з питань сприяння добровільному об’єднанню громад, на якому розглянуто варіанти моделей адміністративно-територіального устрою Кіровоградської області розроблені Мінрегіоном України та варіанти моделей розроблені управлінням регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 16 серпня 2019 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

16 серпня 2019 року об 11 годині в залі засідань районної ради відбудеться обговорення пропозицій щодо моделей адміністративно-територіального устрою області.

Районна державна адміністрація та районна рада запрошують взяти участь у обговоренні всіх бажаючих.

Опубліковано: 15 серпня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

13 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Станкувате.

Жителів села турбували питання щодо ремонту під’їзної дороги до села та порядку реєстрації договорів оренди земельних ділянок (паю). На порушені питання голова надав відповідні роз’яснення.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 серпня 2019 року

 

Відбулася щотижнева апаратна нарада

12 серпня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 серпня 2019 року

 

Шановні працівники галузі ветеринарної медицини Вільшанщини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ви своєю працею вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району і країни в цілому. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів району.

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 10 серпня 2019 року

 

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Бути будівельником – значить бути творцем, людиною, що зводить нові будівлі та споруди. Але, водночас – це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.

Від усієї душі бажаю вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та успішної реалізації всіх проектів. Зичу миру, достатку та добра вам і вашим рідним!

 

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 10 серпня 2019 року

 

 

Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

Сьогодні, 05 серпня 2019 року, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів чергову апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 05 серпня 2019 року

 

Вшанували подвиг батареї лейтенанта Пугасія Л.К.

02 серпня поточного року жителі смт Вільшанка зібралися біля пам’ятного знаку батареї лейтенанта Луки Пугасія щоб віддати шану пам’яті загиблих захисників Вільшанщини, які боронили край від нацистських окупантів.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 серпня 2019 року

 

Відбулося перше засідання організаційного комітету з нагоди святкування

Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

01 серпня 2019 року в райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці Незалежності України.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 серпня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду

29 липня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 липня 2019 року

 

Проведено семінар-нараду райдержадміністрації

26 липня 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 липня 2019 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації провела нараду

25 липня 2019 року відбулася нарада у керівника апарату районої державної адміністрації з начальниками відділів апарату райдержадміністрації та малочисельних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 липня 2019 року

 

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 21 755,3 тис.грн. доходів,

що склало 112,5% до затверджених показників

Про це повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Віра Жирова на засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 25 липня поточного року, під час підведення підсумків виконання бюджету району за І півріччя 2019 року.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 25 липня 2019 року

 

Підведенні підсумки розгляду звернень громадян,

що надійшли до райдержадміністрації у першому півріччі 2019 року

На засіданні колегії Вільшанської районної державної адміністрації, що відбулося 25 липня поточного року підведені підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у першому півріччі 2019 року.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 25 липня 2019 року

 

Нарада у голови райдержадміністрації

19 липня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду із селищним та сільськими головами. Також, у нараді взяли участь заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 19 липня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду

16 липня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступника голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 16 липня 2019 року

 

Шановні бухгалтери району!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Будь-яка виробнича, підприємницька, господарська, адміністративна діяльність неможлива без вашої активної участі.

Для вас характерне органічне поєднання багаторічного досвіду та сучасних форм і методів роботи, відданість обраному фаху, суворий фінансовий контроль, величезна працездатність та витримка.

Ми цінуємо ваші зусилля, спрямовані на підвищення ефективності господарської діяльності підприємств, установ, організацій, зміцнення економічного потенціалу району.

Бажаю вам завжди зберігати баланс та терпіння, не втрачати уваги й отримувати задоволення від обраної професії.

Нехай ваша робота радує вас благополуччям та стабільністю, а у ваших сім’ях панує любов і злагода!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 16 липня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 08 липня, голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участю голови районної ради Михайла Леця, заступників та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 08 липня 2019 року

 

Засідання комісії

04 липня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 05 липня 2019 року

 

Щиро вітаю увесь особовий склад Вільшанського відділення Голованівського

 відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з професійним святом – Днем Національної поліції України!

На вас покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Приємно відзначити, що працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.

У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам та ветеранам поліції за самовіддану працю, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди і миру.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 04 липня 2019 року

 

Шановні архітектори Вільшанщини!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектора України!

Саме від Вас залежить сучасний вигляд населених пунктів нашого краю, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних надбань.

Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, плідної праці задля розбудови населених пунктів Вільшанського району.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 01 липня 2019 року

 

Урочистості до Дня Конституції України

27 червня 2019 року у районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені 23-й річниці Конституції України.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 01 липня 2019 року

 

Шановні жителі Вільшанського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України. Українські громадяни отримали свою Конституцію, яка гарантувала їм права та свободи, наблизила до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави.

Нехай же в день Державного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку та благополуччя в кожній сім’ї.

Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 27 червня 2019 року

 

З історії прийняття Конституції України

23 роки тому, 28 червня 1996 року на 107-му засіданні V сесії Верховної Ради України 2-го скликання був ухвалений Основний Закон нашої держави - Конституція України.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 27 червня 2019 року

 

Засідання Координаційної ради

25 червня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Сакуна відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при районній державній адміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 червня 2019 року

 

Шановні державні службовці Вільшанщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Сьогодні, в умовах розвитку демократичної, європейського зразка країни державний службовець не тільки виконавець своїх службових обов’язків та функцій держави, це – єднальна ланка між владою і народом. Від вашого професіоналізму та наполегливості великою мірою залежить вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед нашим регіоном та країною в цілому.

В цей день з особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Шановні державні службовці! Від усієї душі бажаю вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 21 червня 2019 року

 

Засідання оргкомітету щодо відзначення у районі 23-ї річниці Конституції України

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в районі урочистостей з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 червня 2019 року

 

Відбувся захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України

Сьогодні, 21 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та вшанування пам’яті мільйонів полеглих за визволення української землі, людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі, у смт Вільшанка, біля меморіального комплексу відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівництво району, трудові колективи, організації та установи, громадськість.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 червня 2019 року

 

Урочистості з нагоди Дня державної служби

20 червня 2019 року у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби. У заході взяли участь керівництво району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники й делегації трудових колективів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 червня 2019 року

 

Відбулася апаратна нарада з питання попередження виникнення лісових пожеж

18 червня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 19 червня 2019 року

 

Шановні працівники системи охорони здоров’я Вільшанщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Вільшанщини сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Щиро бажаємо усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 14 червня 2019 року

 

Відбулася чергова апаратна нарада

10 червня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів апаратну нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 11 червня 2019 року

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

07 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 10 червня 2019 року

 

Апаратна нарада

03 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун провів апаратну нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств установ та організацій району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 05 червня 2019 року

 

До Дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей. З нагоди цього свята в районі було проведено ряд заходів.

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради відвідали дітей, батьки яких загинули в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, та вручили їм пакунки з солодощами.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 03 червня 2019 року

 

Засідання колегії райдержадміністрації

31 травня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 03 червня 2019 року

 

Семінар-навчання з питань запобігання корупції

31 травня 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева та заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник провели семінар-навчання з працівниками районної державної адміністрації та її структурними підрозділами.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 03 червня 2019 року

 

Дорогі діти!

Щороку у перший день літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 31 травня 2019 року

 

Засідання оргкомітету з відзначення Дня Конституції України

28 травня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей по відзначенню Дня Конституції України.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 травня 2019 року

 

Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

27 травня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 28 травня 2019 року

 

Відбулося засідання громадської ради

20 травня 2019 року відбулося засідання громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко та запрошені керівники структурних підрозділів адміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 травня 2019 року

 

Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського

Дорогі українці!

Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: «Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…» Виходить, що… я… теж Президент?!»

І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів, що насправді це істина. Тому що кожен з нас Президент.

Не 73 відсотки, які за мене голосували, а всі 100 відсотків українців. Це не моя, це наша спільна перемога.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 травня 2019 року

 

День пам’яті жертв політичних репресій

В третю неділю травня в Україні щороку відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день у центральній районній бібліотеці відбувся тематичний захід «Пам’яті жертв політичних репресій». Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Михайло Лець, заступники голови райдержадміністрації, представники трудових колективів району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 травня 2019 року

 

Вільшанщина відзначила День Європи

Щорічно у третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. Свято, що символізує мир та єдність європейських держав, розвиток дипломатичної та економічної співпраці у Європі, яка ґрунтується на засадах взаємної ввічливості та демократії.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 травня 2019 року

 

Хода у вишиванках

16 травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 16 травня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів особисті виїзні прийоми

14 травня 2019 року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів особисті виїзні прийоми жителів сіл Сухий Ташлик та Куца Балка.

 

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 15 травня 2019 року

 

Вільшанщина відзначила 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня у Вільшанському районі відбулися урочисті заходи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 10 травня 2019 року

 

Вільшанщина приєдналася до Всеукраїнської акції «Перша хвилина миру»

8 травня 2019 року, у День пам'яті та примирення, Вільшанщина приєдналася до Всеукраїнської акції «Перша хвилина миру».

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 10 травня 2019 року

 

Привітали ветеранів Другої світової війни

Стало доброю традицією напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати безпосередніх учасників цих трагічних подій. Нажаль, у нашому районі їх залишилося двоє – Кравець Григорій Терентійович із села Дорожинка та Бондар Іван Васильович із Малої Вільшанки.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 09 травня 2019 року

 

В районному центрі шанували пам’ять полеглих героїв часів Другої світової війни

08 травня 2019 року у центральному сквері селища Вільшанка відбулися меморіальні заходи присвячені Дню пам’яті та примирення.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 09 травня 2019 року

 

Дорогі визволителі, шановні ветерани, жителі району!

Від усього серця вітаю вас з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення!

У ці травневі дні ми згадуємо трагічні сторінки нашої історії і схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Щиросердно дякуємо всім ветеранам, які подарували нам мирне повоєнне життя. Схиляємо голову перед теперішніми захисниками України, які відстоюють право українського народу жити в соборній, незалежній державі.

Тому дозвольте у ці пам’ятні дні побажати усім вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої країни! Нехай на нашій землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 08 травня 2019 року

 

Засідання оргкомітету з відзначення Дня пам'яті та примирення

та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

06 травня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, яке провів голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 07 травня 2019 року

 

Відбулася апаратна нарада в голови райдержадміністрації

06 травня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів чергову апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 06 травня 2019 року

 

Засідання комісії

02 травня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нестерова С.А.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 03 травня 2019 року

 

Шановні жителі Вільшанщини!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею, чистим серцем, почуттям радісної благодаті, очищення та віри у краще майбутнє.

У світлий і урочистий день Великодня бажаю добра, благополуччя і миру кожній домівці! Нехай Великдень дарує всім нам щастя, здоров’я та непохитну віру в краще майбутнє нашої країни і щасливий завтрашній день!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 26 квітня 2019 року

 

Урочистий захід до Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року, в день 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, у центральній районній бібліотеці відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь керівництво району, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій, мешканці селища, учнівська молодь.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 квітня 2019 року

 

26 квітня - день Чорнобильської трагедії

Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Страшна трагедія не оминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя району, назавжди залишаючи у пам’яті народний подвиг ліквідаторів.

Низький уклін усім нашим Героям-чорнобильцям! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 25 квітня 2019 року

 

Засідання колегії райдержадміністрації

24 квітня поточного року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Ткаченка Ю.А.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 25 квітня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів особисті виїзні прийоми громадян

16 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом жителів сіл Березова Балка та Дорожинка.

 

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 17 квітня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко взяв участь

у засіданні громадської ради

15 квітня поточного року відбулося засідання громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та запрошені керівники структурних підрозділів адміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 15 квітня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів чергову апаратну нараду

15 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 15 квітня 2019 року

 

Засідання ради по роботі з кадрами

12 квітня 2019 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації. На засідання запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальні працівники за кадрову роботу.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 12 квітня 2019 року

 

Засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

у Другій Світовій війні

11 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова та заступника голови районної ради Олександра Михайлова відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки до відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 12 квітня 2019 року

 

Засідання з питання забезпечення водопостачанням жителів села Залізничне

09 квітня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун та завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Алла Свічкарьова взяли участь у відкритому засіданні виконкому Йосипівської сільської ради.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 10 квітня 2019 року

 

Запроваджено новий вид допомоги

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, урядовим рішенням від 13 березня 2019 року запроваджено новий вид соціальних виплат – допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 08 квітня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко здійснив робочу поїздку до сіл Плоско-Забузьке, Чистопілля та Бузникувате

 03 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів сіл Плоско-Забузьке, Чистопілля та Бузникувате.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 04 квітня 2019 року

 

Проведено апаратну наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

02 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради та заступників голови райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 02 квітня 2019 року

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 березня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нестерова С.А. на якій розглянуто 3 питання.

За результатами роботи комісії одну дитину, позбавлену батьківського піклування, влаштовано під піклування старшої сестри та одній дитині надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Опубліковано: 27 березня 2019 року

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 25 березня 2019 року

 

Вільшанщина урочисто відзначила 75-ту річницю визволення району від нацистських загарбників

21 березня в селищі Вільшанка відбулися урочисті заходи присвячені 75-й річниці визволення району від нацистських загарбників, в яких взяли участь керівництво району, делегації з Голованівського, Новоукраїнського районів та міста Кропивницький, представники установ і організацій району, громадськість.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 22 березня 2019 року

 

21 березня – День визволення Вільшанського району від нацистських загарбників

Шановні жителі району!

Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни!

21 березня 1944 року на Вільшанщину прийшла довгождана весна визволення, яка поклала кінець стражданням жителів району. Цей день назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу воїнів-визволителів.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна вільшанська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 20 березня 2019 року

 

Працівники райдержадміністрації долучились до заходів з благоустрою

19 березня державні службовці прибрали центральний сквер селища від сміття, сухостою та кущів. Також, проведено благоустрій території навколо будівлі районної ради та сходів до річки Синюха.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 березня 2019 року

 

Засідання оргкомітету з відзначення 75-ї річниці визволення району

19 березня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка та голови районної ради Михайла Леця відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 березня 2019 року

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Ваша щоденна невтомна праця вкрай необхідна для ефективного функціонування господарського комплексу району та безпосередньо впливає на умови життя наших громадян. Від вашого ставлення до справи значною мірою залежить працездатність людей, їх настрій та атмосфера в суспільстві.

Дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 15 березня 2019 року

 

Шановні працівники фіскальної служби прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників податкової та митної справи України!

Від вашої невичерпної енергії, наполегливості та професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Сердечно бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 15 березня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзні прийоми громадян

13 березня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян в селах Вівсяники та Коритно-Забузьке.

 

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 14 березня 2019 року

 

 

Публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2018 рік

13 березня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова, голови районної ради Михайла Леця відбулося засідання з питань публічного представлення інформації про виконання районного бюджету за 2018 рік.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 14 березня 2019 року

 

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 75-ї річниці

визволення району від нацистських загарбників.

12 березня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова та голови районної ради Михайла Леця відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки до відзначення в районі 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 березня 2019 року

 

На Вільшанщині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Сьогодні, 11 березня 2019 року, громада нашого району вшанувала пам’ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 11 березня 2019 року

 

Шановні жінки!

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Щиро зичу вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у вашому домі панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом, любов’ю та повагою рідних і близьких.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 07 березня 2019 року

 

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні 8 березня у Вільшанському районному будинку культури відбувся святковий захід присвячений Міжнародному жіночому дню.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 07 березня 2019 року

 

Шановні землевпорядники!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Високо ціную вашу працю та високий професіоналізм у здійсненні державного управління земельними ресурсами та охороні наших родючих чорноземів – основного багатства України.

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпеченні охорони земельних ресурсів та їх раціонального використання.

Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх планів, нових професійних злетів та досягнень, нехай добром i здоров'ям повниться ваше життя, а праця приносить лише задоволення.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 07 березня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації провів щопонеділкову нараду

04 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів щопонеділкову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради та заступників голови райдержадміністрації.

 

Детальніше>>>>

Опубліковано: 04 березня 2019 року

 

Проведено семінар-нараду райдержадміністрації

28 лютого 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше>>>>

 

Опубліковано: 01 березня 2019 року

 

Відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів

та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури

27 лютого поточного року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Сакуна відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 28 лютого 2019 року

 

Проведено засідання

координаційної ради з питань розвитку підприємництва

27 лютого 2019 року відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 28 лютого 2019 року

 

 Засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 лютого 2019 року

 

 Голова райдержадміністрації здійснив

особистий виїзний прийом жителів села Добре

26 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Добре.

До керівника району від імені усіх мешканців вулиці Т.Шевченка, звернувся житель цієї вулиці з проханням допомогти у вирішенні питання реєстрації житлових будинків, що розташовані на цій вулиці.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 26 лютого 2019 року

 

 Відбулося засідання районної робочої групи

з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

22 лютого поточного року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Вільшанського району.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 22 лютого 2019 року

 

Підведено підсумки діяльності у сфері цивільного захисту

20 лютого 2019 року під головуванням Юрія Ткаченка, голови районної державної адміністрації, проведено нараду з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту району за 2018 рік.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 21 лютого 2019 року

 

Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Вільшанщині

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 20 лютого 2019 року

 

Шановні жителі Вільшанського району!

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.

Подвиги Героїв Небесної Сотні – це велика і велична правда історії. Це реальний, дієвий патріотизм для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.

Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеалам Революції Гідності. Схиляємо голову перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для України.

Слава Українському народові! Вічна пам’ять Героям!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 19 лютого 2019 року

 

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019 року у Вільшанському районі проведено урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 15 лютого 2019 року

 

Кожна дитина має право на сім’ю

Найкраще середовище для життя і розвитку дитини – сім’я.

Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 14 лютого 2019 року

 

Засідання робочої групи

14 лютого 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С. відбулося засідання робочої групи по контролю за наведенням порядку в організації торговельного обслуговування населення.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 14 лютого 2019 року

 

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, дозвольте висловити слова пошани усім воїнам локальних війн.

Ми віддаємо глибоку шану всім, хто пройшов вогняне горнило за межами своєї Батьківщини, хто залишився вірним своєму військовому обов’язку, хто витримав тяжкі військові будні, демонструючи приклади мужності, офіцерської честі та відваги.

Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими. Тисячі співвітчизників так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів.

Шановні учасники бойових дій, воїни-миротворці! Ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід нашій молоді. Від щирого серця зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та мирного неба.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Юрій Ткаченко

Опубліковано: 14 лютого 2019 року

 

Відбувся семінар з питань отримання субсидій

 07 лютого 2019 року начальник Вільшанського бюро правової допомоги Анастасія Повар спільно з заступником начальника управління соціального захисту населення Вільшанської районної державної адміністрації Наталією Кобізюк провели семінар щодо питань отримання субсидій на 2019 рік.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 лютого 2019 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду

з головами селищної та сільських рад

13 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулась нарада з головами селищної та сільських рад.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 лютого 2019 року

 

Відбулося засідання комісії щодо надання субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

13 лютого поточного року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання комісії по розгляду питань пов’язаних з призначенням та виплатою населенню житлових субсидій, пільг, державної соціальної допомоги та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 13 лютого 2019 року

 

Пожежно-рятувальні частини Кіровоградщини отримали нову спецтехніку

Автопарки Благовіщенського, Новгородківського, Вільшанського та Олександрійського підрозділів Управління ДСНС України в області поповнилися новими пожежно-рятувальними автомобілями на базі шасі МАЗ.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 11 лютого 2019 року

 

Ювілейне засідання жіночого клубу «Єва»

 6 лютого в читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбулося перше ювілейне засідання жіночого клубу «Єва».

У сімейному колі зібралися всі учасники клубу. Ведучі, бібліотекарі Лариса Шевченко та Марина Владова привітали всіх присутніх з Днем народження та пригадали історію його створення. Голова клубу «Єва» – Надія Бужан в своїй промові тепло бажала втілити всі їх нові ідеї.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 07 лютого 2019 року

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

 06 лютого 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 06 лютого 2019 року

 

Засідання комісії

 06 лютого 2019 року заступник голови  районної державної адміністрації Дмитро Сакун провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги, субсидій та соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам на якій розглянуто 12 справ.

Опубліковано: 06 лютого 2019 року

 

 

УРЯД ЗБІЛЬШУЄС ОЦІЛЬНУ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ, В ЯКИХ НАРОДЖУЮТЬСЯ ДІТИ

Детальніше>>>>

Опубліковано: 04 лютого 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткачанко представив регіональні проекти,

реалізація яких запланована у 2019-2021 роках

На засіданні Ради регіонального розвитку району голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко представив найбільш значимі проекти, реалізація яких запланована протягом 2019-2021 років.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 січня 2019 року

 

Рада регіонального розвитку району – підведення підсумків

та перспективи розвитку Вільшанського району у 2019-2021 роках

30 січня 2019 року у Вільшанській районній державній адміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови райдержадміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про найбільш вагомі результати розвитку Вільшанського району за 2014-2018 роки та першочергові заходи і проекти, реалізація яких запланована у 2019-2021 роках.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 січня 2019 року

 

Виступ Президента на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом»

Дорогі українці!

Щойно ми почули голоси молоді - про Україну, про їхнє бачення майбутнього. Саме юному поколінню ми маємо насамперед пояснити, куди йдемо. Потрібна відверта і чесна розмова про ситуацію, що склалася. Необхідно представити стратегію розвитку країни на наступні роки й десятиліття: візію держави; місію, яку ми маємо здійснити; далекосяжні цілі та способи їх реалізації.

Події останніх років, як у нашій країні, так і на світовій арені, показали, що в України існує єдиний шлях зберегти нашу незалежність. Ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Глави держави

Під час Форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Президента України.

«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, гарантувати незворотність нашої незалежності», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

День пам’яті Героїв Крут

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут.

Вільшанці, керівництво району, депутати, шкільна молодь, учасники ООС (АТО), працівники установ та організацій району, всі небайдужі зібралися біля пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя», аби віддати данину героїзму та мужності українських патріотів.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих борців за незалежність України.

Героїчно-трагічні події столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва, на довгі роки стали одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва постали проти шеститисячної більшовицької армії на захист молодої Української Народної Республіки.

Завдяки безсмертному героїзму українських патріотів був укладений Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державу.

29 січня 1918 року важлива дата для кожного українця, а особливо для тих, хто зараз захищає нашу країну.

Виклики, що постали перед Україною сьогодні, виховують нове покоління Героїв. Сотні прикладів мужності і жертовності наших воїнів задля миру на рідній землі, спокою у домівках та достойного майбутнього дітей доводять усьому світу нашу готовність відстоювати незалежність своєї держави.

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Опубліковано: 28 січня 2019 року

 

Опубліковано: 28 січня 2019 року

 

Проведено семінар-нарад

Проведено семінар-нараду райдержадміністрації.

25 січня 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час семінару заступник керівника апарату-начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник повідомила присутнім, що розпочався новий етап подання щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та роз’яснила нюанси в її заповненні.

Разом з тим, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Валентиною Гірник доведено до відома запрошених загальні вимоги документування управлінської інформації та порядок організації роботи з документами.

Також, розглянуто питання здійснення перевірки стану виконання Вільшанською райдержадміністрацією делегованих повноважень, передбачених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», про що проінформувала головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Діордієва.

Підводячи підсумки семінару-наради, Олена Куцарева наголосила на покращенні виконавської дисципліни та дотриманні вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Опубліковано: 25 січня 2019 року

 

Увага! Знято всі обмеження руху транспорту!

На території Кіровоградської області знято обмеження руху для всіх видів транспорту на всіх державних дорогах.

23 січня з 14:00 в межах Кіровоградської області зняті обмеження руху великовагового та пасажирського транспорту на дорозі М-05 Київ-Одеса. З 15 години рух відновлено на дорогах М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. З 21:00 рух відновлено на дорозі Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг – Запоріжжя та М-13 Кропивницький – Платоново, а з 22:00 і на дорогах М-22 Полтава-Олександрія.

В межах Вільшанського району рух відновлено на автодорозі О120205 Тишківка-Калмазове-Первомайськ.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Увага! Обмеження руху транспорту!

23 січня на території Кіровоградської області наявні складні погодні умови: сильний сніг, місцями дуже сильний, хуртовина.

У зв'язку із погодними умовами на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 23 січня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ткаченка Ю.А. прийнято рішення про обмеження руху для проїзду вантажного транспорту на автодорозі О120205 Тишківка-Калмазове-Первомайськ від смт Вільшанка в напрямку м. Первомайськ.

Місцем стоянки великогабаритного автотранспорту визначено ділянку вулиці Центральна від перехрестя з вул.Лагонди до пам’ятного знаку заснування Вільшанки.

Разом с тим рекомендовано водіям автомобільного транспорту не виїжджати з населених пунктів без необхідності.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації здійснив особистий виїзний прийом

жителів сіл Йосипівка та Залізничне

22 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Йосипівка. Найбільше громадян турбувало питання забезпечення водопостачанням села Залізничне. Голова районної державної адміністрації пообіцяв детально вивчити порушене питання та наголосив що забезпечення питною водою жителів села Залізничне перебуватиме на його особистому контролі.

Також, очільник району здійснив робочий візит до Йосипівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів філії Березовобалківської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка (опорний навчальний заклад). Керівник району оглянув навчальні приміщення та умови перебування і навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою школи, а також поспілкувався з трудовим колективом. Водночас звернув увагу на необхідність проведення ремонту спортивного залу, зокрема заміни вікон. 

Відвідавши дошкільні навчальні заклади «Яблунька» та «Колосок», відзначив з позитивного боку роботу сільської ради в частині зміцнення матеріально-технічної бази садочків. Очільник району зосередив увагу на тому, що ДНЗ «Яблунька» не забезпечений водопостачанням та водовідведенням, а також, не обладнаний внутрішнім туалетом. На думку голови, ці потреби мають бути забезпечені першочергово. Юрій Ткаченко підкреслив, що районній владі з сільською радою необхідно спільно працювати над тим, щоб створити ще більш комфортні умови для дітей.

Також голова відвідав ФАПи та ознайомився з умовами надання медичної допомоги хворим.

Голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко спільно із сільським головою Володимиром Миколюком здійснив робочий візит до ПСП імені Шевченка. Поспілкувавшись з керівником підприємства, відзначив з позитивного боку його участь у розвитку села, та висловив сподівання, що і надалі підприємство не залишатиметься осторонь вирішення проблем жителів сіл Йосипівки та Залізничного.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України

та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

Дорогі співвітчизники!

Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.

Підтвердженням прагнень до соборної і суверенної держави був велелюдний Софійський майдан. Багатотисячна громада вітала проголошення Акту Злуки. Військовий парад, синьо-жовті знамена, урочиста атмосфера, дуже особливий піднесений настрій та освячення дійства службою Божою у Святій Софії…. Навіть недовгої збереженої хроніки досить, аби відчути – то було справжнє національне свято. Так вершилася історія.

Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями.

Українська революція продемонструвала наявний на той час колосальний державницький потенціал України. Його творили тисячі і тисячі прославлених і незаслужено забутих літераторів, музикантів, акторів, лікарів, священиків. Їхньою подвижницькою працею державність України з давнього спогаду перетворилася на живу мрію, а мрія стала політичною програмою. Історичні обставини, пов’язані з поразкою імперій у Першій світовій війні, дали Україні унікальну можливість реалізувати свою державність.

На жаль, шанс тоді було втрачено. Головна причина: тогочасним українським політикам забракло єдності. І не знайшлося тоді політиків, які могли б об’єднати народ для протистояння московській навалі. Втрата незалежності мала наслідком і втрату соборності. Україну знову поділили чужі держави, а над нашим народом нависла ніч бездержавності, в якій проти нього коїлися тяжкі злочини.

Але продовжувала жити велика надія. І коли наприкінці двадцятого століття випав новий шанс для України здобути державну самостійність, ми знову згадали про єдність як про головну запоруку незалежності.

21 січня 1990 року «живий ланцюг» мільйонами рук поєднав Львів із золотоверхим Києвом. Як видимий знак того, що настала черга відновлення незалежності держави. Нація згадала свій історичний досвід і оперлася на нього. Так постала незалежна Україна, єдина і неподільна, від Чернігова до Криму, від Ужгорода до Луганська.

Україна здобула незалежність, але в Кремлі точно з цим не збиралися миритися. І буквально з моменту проголошення нашої незалежності почалися спроби відновлення російської імперії. З висоти теперішнього досвіду ми можемо точно назвати ці спроби початком гібридної війни проти України. Знаряддям для ворога стали українські політики, які малювали карту з поділу України, ділили її на російськомовну і українськомовну. І вони байдуже дивилися на те, як розкрадали армію, допомагали зав’язати на шиї економіки «газовий зашморг» кабальних контрактів.

І час істини настав у 2014-му. Україна твердо ступила на шлях зміцнення своєї свободи, своєї незалежності, на шлях до Євросоюзу, на шлях до НАТО. І щоб змусити нас зректися цього вибору, Москва анексувала Крим і спробувала роздробити нас на частини, аби легко проковтнути. Перед нами знову постала загроза втрати соборності і незалежності. Але ціною великих жертв, ціною великих зусиль українського народу ця загроза відведена. І у жорсткому протистоянні з терористами, з російськими найманцями і з частинами регулярної російської армії ми з вами зупинили ворога. А гаслом нашим було: «Єдина країна».

Україна зміцніла, Україна продемонструвала впевненість у своїх силах. І в День Соборності ми щиро звертаємося до наших земляків, які живуть в кордонах України, але на тимчасово окупованих територіях Криму, частини Луганської та Донецької областей. Ми ніколи про вас не забуваємо. Ми кожного дня працюємо для того, щоб наблизити день вашого звільнення від ворожого ярма.

Для досягнення наших цілей нам потрібно берегти і зміцнювати нашу українську єдність і соборність. А тому всім має бути чітко зрозуміло – Україна є унітарна держава, з однією державною мовою - так записано в українській Конституції. Жодних федерацій і ніяких спеціальних статусів. Єдина незалежна соборна Україна!

А ще ми твердо знаємо, яким має бути фундамент нашого дому. Ми знаємо, що у нього є ще одна незамінна опора, основа нашої духовної незалежності. Ми не можемо йти обраним нами шляхом, якщо українська православна громада розділена. Маємо позбавити ворога такого інструменту – інструменту послаблення нашої державності, інструменту –як залежність церкви від Москви, від впливу країни-агресора.

У різдвяні дні ми отримали радісну новину, яка ще більше зміцнила нашу віру і силу. Створення Православної Церкви України ще раз продемонструвало силу єдності. Ми вкотре пересвідчилися – коли ми єдині, для нас немає нічого неможливого. Те, що роками десятиліттями, століттями здавалося недосяжним - збулося. Прийшов час, щоб на цьому духовному фундаменті, непідвласному жодним підступам ворога, ми продовжили будувати спільний мирний, процвітаючий, спільний для всіх український дім.

Томос – це ще один символ нашої незалежності і державної, і духовної. І я хочу нагадати слова, з якими Вселенський Патріарх звернувся після підписання Томосу до митрополита Київського і всієї України Епіфанія, а за його посередництвом до українського народу і всього світу: «Дорогий наш брате, цього чудового історичного дня у священному осередку православ’я з нами перебувають князь Володимир, княгиня Ольга, а з ними разом усі нащадки української землі. Всі ті, хто стояв за свої очевидні права; хто завзято боронив їх як окремі права українського народу, як уселюдську справедливість, але також як і права особи».

Княгиня Ольга, князі Володимир Великий, Ярослав Мудрий і Володимир Мономах – це є київські, українські, а не московські, російські володарі. Рівноапостольний Володимир охрестив свій народ у Києві, де тисячоліттями все стоїть на своєму місці: і фундаменти Десятинної церкви, і Свята Софія, і храм Спаса на Берестові, і Києво-Печерська лавра. Золотоверхий Київ в нашій традиції давно став «новим Єрусалимом».

Так називав наш Київ і митрополит Володимир Сабодан, заповідаючи своєму наступникові об’єднатися з усіма православними України в єдину помісну церкву. Варто, щоб до цих слів щирого християнина і патріота нашої землі прислухалися всі, хто сьогодні вирішує, ставати членами Православної Церкви України, чи залишатися в церкві московській.

Ми хочемо і робимо так, щоб цей вибір і далі відбувався в мирі і спокої, без насильства.

Я хочу подякувати Верховній Раді України і її Голові Андрію Парубію за те, що Парламент України підтримав моє звернення до Вселенського Патріарха щодо надання нам Томосу, а зараз прийняв необхідну законодавчу базу для того, щоб мирно відбувався процес. Днями я підпишу закон, який гарантуватиме винятково мирні та добровільні переходи парафій в чіткій, визначеній законом України процедурі.

Дорогі співвітчизники!

«Разом з власної волі з 1919 року» – під таким гаслом Україна сьогодні відзначає столітній ювілей Акту Злуки.

Але ми перебуваємо напередодні важливого народного волевиявлення. Сто років історичного досвіду заохочують нас до правильних висновків з минулого. Ми знаємо про безпрецедентний масштаб підготовки Кремля до втручання у вибори. І з цим стикаємося, до речі, не лише ми, вся Європа, увесь світ. Але немає сумнівів у мудрості нашого народу, у його єдності на шляху, яким ми йдемо у майбутнє.

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху.

Ми відродили українське військо у небачений в історії термін. Сьогодні Збройні Сили України – це сотні тисяч належно підготовлених, озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів, вихованих на українських військових традиціях.

Наш європейський курс, попри активну протидію Росії на дипломатичному фронті, дозволив нам з вами добитися ратифікації Угоди про асоціацію усіма країнами Євросоюзу і запустити роботу поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. ЄС уже став найбільшим торговельним партнером України.

На черзі – прихід в Україну потужних інвестицій, пришвидшення темпів розвитку нашої економіки. Про це вже завтра говоритиму в Давосі на зустрічі з керівниками держав та великих світових компаній.

Рівень зростання ВВП за підсумками 2018 року складе 3,4%. Це не так багато, але – це є максимальний показник за сім років. Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще доволі висока, але це – найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 млрд доларів. Це - п’ятирічний максимум.

Що означають ці сухі цифри? Вони означають, що найгірше вже позаду. Що криза, спричинена війною, економічною агресією та блокадою з боку Росії – відступає. Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу. Що відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя. Що це вже зовсім недалека перспектива, року-двох, від сили трьох, коли, нарешті, плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства.

Створення армії та відновлення економічного зростання; асоціація з Євросоюзом і безвізовий режим; децентралізація і Томос; курс на вступ до НАТО та Євросоюзу – це чіткі та системні, послідовні кроки відповідно до нашої довготривалої стратегії. А перехід до європейської якості життя українців – це є головний зміст нашої державної політики, яка спирається на єдність нашого народу.

Європа – це високі стандарти життя, а НАТО – надійна гарантія безпеки.

Ми єдині і вільні. Жодна імперія нас не зможе більше розділити. Ми йдемо своїм шляхом. І на цьому шляху армія боронить нашу землю, мова боронить наше серце, а віра боронить нашу душу. У нас є підстави впевнено дивитися у майбутнє.

Дозвольте завершити словами великої Ліни Костенко:

Не допускай такої мислі,

що Бог покаже нам неласку.

Життя людського строки стислі.

Немає часу на поразку.

Ми з вами точно переможемо!

Слава Україні!

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

На Вільшанщині відзначили 100-річчя Соборності України

Щороку, 22-го січня в Україні відзначають День Соборності. У цей день 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї.

22 січня з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в смт Вільшанка відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Михайло Лець, представники районної влади, громадськості та ЗМІ, підприємств, установ та організацій району, шкільна молодь.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять Героїв України – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та всіх загиблих, хто ціною свого життя захищав та виборював мирне, незалежне майбутнє нашої країни.

На знак шани та пам’яті про історичне возз’єднання українських земель в єдину, соборну, цілісну державу учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Увага! Погіршення погодних умов

УКРАЇНСЬКИЙ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР попереджає про погіршення погодних умов. Очікуються метеорологічні явища І рівня небезпеки.

23 січня у Вінницькій вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Явища відповідають жовтому рівню небезпечності.

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ткаченка з нагоди Дня Соборності України

Шановні мешканці Вільшанщини!

День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в соборній державі! Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.

Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність.

Впевнений, що разом з нашою допомогою тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Кожен з нас мусить докласти і свої зусилля, щоб Україна якнайшвидше перемогла і знову стала соборною – Крим і Донбас, анексовані ворогом, обов’язково возз’єднаються з Україною.

Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, щастя та добра, успіхів у роботі і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом Соборності!

З повагою Ю.Ткаченко,

голова Вільшанської райдержадміністрації

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації відвідав з робочим візитом Вільшанську школу

Голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Драндалушем здійснив робочий візит до Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Очільник району оглянув навчальні приміщення та умови перебування і навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою школи, розглянув з керівником закладу питання харчування учнів, а також поспілкувався з трудовим колективом.

Юрій Анатолійович обговорив з директором школи питання щодо безперебійного та повноцінного функціонування системи опалення в школі та запевнив, що дотримання температурного режиму в навчальних закладах району перебуває на його особистому контролі.

Також голова адміністрації ознайомився з реалізацією в даному закладі освітньої реформи «Нова українська школа», яка цьогоріч стартувала в усіх перших класах України.

 

Опубліковано: 18 січня 2019 року

 

Відбулася апаратна нарада

17 січня поточного року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела нараду з начальниками відділів та завідувачами секторів апарату райдержадміністрації під час якої обговорено план роботи райдержадміністрації на наступний тиждень, підготовку заходів до відзначення Дня Соборності України та узгоджено порядок денний семінар-наради з питань запобігання корупції.

Також керівник апарату райдержадміністрації звернула увагу підлеглих на дотримання виконавської і трудової дисципліни та своєчасне заповнення електронних декларацій, черговий етап подання яких розпочався з 01 січня 2019 року.

Опубліковано: 17 січня 2019 року

 

 

Голова райдержадміністрації ознайомився з роботою центральної районної лікарні

16 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко здійснив робочий візит до Вільшанської центральної районної лікарні, під час якого відвідав відділення медзакладу та ознайомився з умовами лікування хворих.

Очільник району, зокрема, поспілкувався з медичним персоналом терапевтичного та хірургічного відділень щодо умов праці та забезпечення необхідними медикаментами. Водночас, оглянув харчоблок лікарні та умови приготування їжі для пацієнтів.

Також, Юрій Ткаченко відвідав дитяче відділення, ознайомився з умовами роботи, порядком наданням послуг, поспілкувався із лікарем педіатром щодо поліпшення умов прийому маленьких пацієнтів.

Під час особистої розмови з головним лікарем Тетяною Курінною обговорено питання забезпечення технікою медичного закладу та проведення капітального ремонту терапевтичного відділення.

Коментуючи результати огляду, голова райдержадміністрації наголосив, що прикладе максимум зусиль щодо покращення матеріально-технічного стану медичного закладу. Юрій Ткаченко підкреслив, що районній владі спільно з керівниками медичних закладів слід  і надалі працювати над тим, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню та створити ще більш комфортні умови для пацієнтів.

Опубліковано: 17 січня 2019 року

 

Обговорено соціально-економічне становище району

15 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів робочу нараду з працівниками відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на якій обговорено підготовку до проведення ради регіонального розвитку Вільшанського району та стан виконання розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 18 травня 2016 року № 97-р «Про проведення моніторингу та оцінки результативності регіональної політики».

Голова райдержадміністрації зверну увагу на завдання, яке ставить область щодо рівня середньої заробітної плати в 2019 році та доручив відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації надати свої пропозиції щодо покращення рейтингових показників та інвестиційної привабливості району.

Опубліковано: 15 січня 2019 року

 

Щедрувальники завітали до райдержадміністрації

Сьогодні, 14 січня 2019 року, в день Старого Нового року до райдержадміністрації галасливою юрбою завітали щедрувальники – вихователі та вихованці Вільшанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосок» та учні Вільшанської дитячої школи мистецтв.

 Юні актори зі щедрівками, посіванням, танцями та театралізованим святковим дійством щиро бажали господарям щастя, здоров’я, благополуччя, всіляких благ та успіхів у новому році.

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко від імені всіх працівників подякував гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв, гарний святковий настрій та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

В нагороду за свої вітання від керівництва райдержадміністрації щедрувальники отримали солодкі гостинці.

Опубліковано: 14 січня 2019 року

 

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій розглянуто питання забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, пов’язані з погіршенням погодних умов з 11 січня 2018 року.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Гончаров ознайомив присутніх з даними Кіровоградського обласного гідрометеорологічного центру, відповідно до яких внаслідок переміщення активного циклону 11 січня на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді снігу, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру до 15 м/с.

Керівники служб доповіли членам комісії про стан готовності районних служб до реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період та подолання наслідків негоди.

Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко доручив районним службам вжити заходів щодо забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення району, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення.

Опубліковано: 10 січня 2019 року

 

Промова Президента з нагоди вручення Томосу про автокефалію

Православній Церкві України

Щойно завершилася велика історична справа, в якій Господь Бог був з нами – з українцями. А ми, українці, були з Господом Богом. Автокефальна православна церква України нарешті отримала Томос від Вселенського Патріарха, від Матері-Церкви.

Господь побачив та оцінив наполегливу боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно воздав нам по трудам нашим і йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване «так» незалежній Церкві України.

Сьогоднішня подія в історії нашої крани збережеться в одному ряду з Володимировим хрещенням і з проголошенням незалежності України. Православний світ запам’ятає день, коли до родини церков-сестер увійшла рівноправна Церква України.

Наша країна довго торувала шлях до цього дня. І недарма вчора Його Всесвятість згадав у своєму виступі і Ольгу – першу нашу княгиню християнку, і рівноапостольного князя Володимира-хрестителя. А ще задовго до них святий апостол Андрій ногами стояв на київських горах і «очі його Україну бачили, а уста – благословляли. І насіння віри він у нас насадив». Це, до речі, цитата із рішень нашого православного Собору 1621 року.

Протягом понад тисячі років береглася і множилася київська християнська традиція. Сьогодні наша православна Церква готова до самостійного буття. Український народ дякує Богу і те, що сталося – це справжнє диво, яким ми завдячуємо волі Творця.

Ми радіємо з того, що Вселенський Патріарх як духовний провідник сотень мільйонів православного люду, як постать глобального масштабу почув наш голос і наші прохання. І невтомна праця Його Всесвятості на духовній ниві назавжди залишиться в історії церкви і в історії народів, особливо православних.

А Томос для нас - це фактично ще один акт проголошення незалежності України. Він довершить утвердження самостійності Української держави, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир. І він посилить права і свободи громадян, особливо тих, які перебували поза спілкуванням із Вселенським православ’ям і яких несправедливо таврували неканонічністю.

Його Всесвятість цими днями особливо наголошує на важливості відновлення спілкування мільйонів і мільйонів українських вірних з повнотою світового православ`я. Крім того, для нас українців власна Церква - це гарантія нашої духовної свободи. Це запорука суспільної злагоди.

І я як Президент гарантую від імені держави, що Україна поважатиме релігійний вибір і свободу віросповідання кожного громадянина.

Я вітаю всіх небайдужих з постанням автокефальної Православної Церкви України. І я дякую кожному, хто невтомно працював над її становленням, творив єдність і відновлював справедливість!

Свята Софія, премудрість Божа була з нами і ми виконали свій обов’язок перед минулими і перед наступними поколіннями.

Слава Господу Богу!

Слава Україні!

Опубліковано: 09 січня 2019 року

 

Обговорено план дій на випадок ускладнення погодних умов

09 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів оперативну нараду з начальником Вільшанського РВ УДСНС України у Кіровоградській області капітаном служби цивільного захисту Ігорем Ралєвим.

Під час наради обговорено питання запобігання виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та готовності органів влади і служб оперативного реагування до роботи у зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов.

По результатам наради було скоординовано роботу по забезпеченню безпеки в районі під час негоди та забезпечення сталого функціонування всіх об’єктів життєзабезпечення регіону.

Опубліковано: 09 січня 2019 року

 

Святкова коляда

Сьогодні, 08 січня, учасники болгарського фольклорного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості привітали колектив райдержадміністрації з новорічними святами. Виконані українські колядки, щирі віншування були овіяні відчуттям свята та духом Різдва.

Керівництво райдержадміністрації сердечно подякувало колядникам за приємну зустріч і щирі побажання, а також привітали їх з різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, благополуччя і здійснення усіх мрій і бажань у Новому році.

За хорошу коляду та святковий настрій діти отримали солодкі подарунки.

Опубліковано: 08 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко

провів зустріч з начальником відділу освіти

Сьогодні, 04 січня, голова Вільшанської райдержадміністрації, Юрій Ткаченко провів зустріч із керівником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Драндалушем.

Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку освітньої галузі району, окреслено основні завдання щодо організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу під час зустрічі було зосереджено на питанні організації шкільного харчування.

 

Опубліковано: 04 січня 2019 року

 

Відбулося офіційне представлення голови

Вільшанської районної державної адміністрації

Сьогодні, 02 січня 2019 року, в сесійному залі районної ради відбулося представлення голови Вільшанської районної державної адміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича, призначеного на посаду з 26 грудня розпорядженням Президента України від 22 грудня 2018 р. №239/2018-рп.

Серед присутніх в залі – селищний та сільські голови, депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.

Представив новопризначеного очільника Вільшанщини голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, наголосивши, що у пріоритеті роботи голови райдержадміністрації мають стати децентралізація влади, ремонт автодоріг, збільшення доходів до бюджету, зростання рівня заробітної плати, які повинні покращити життя людей. Сергій Анатолійович висловив переконання, що професійний та життєвий досвід Юрія Анатолійовича дозволить йому працювати в цих напрямках успішно та ефективно.

У своїй промові голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко подякував Президенту України та керівництву області за висловлену йому довіру та окреслив майбутній план дій та напрямки розвитку району, а також закликав усіх присутніх до конструктивного діалогу, до командної роботи з вирішення наболілих питань.

Опубліковано: 02 січня 2019 року

 

 

Архів новин

 

Грудень 2018 року

 

Листопад 2018 року

 

Жовтень 2018 року

 

Вересень 2018 року

 

Серпень 2018 року

 

Липень 2018 року

 

Червень 2018 року

 

Травень 2018 року

 

Квітень 2018 року

 

Березень 2018 року

 

Лютий 2018 року

 

Січень 2018 року

 

Грудень 2017 року

 

Листопад 2017 року

 

Жовтень 2017 року

 

Вересень 2017 року

 

Серпень 2017 року

 

Липень 2017 року

 

Червень 2017 року

 

Травень 2017 року

 

Квітень 2017 року

 

Березень 2017 року

 

Лютий 2017 року

 

Січень 2017 року

 

Грудень 2016 року

 

Листопад 2016 року

 

Жовтень 2016 року

 

Вересень 2016 року

 

Серпень 2016 року

 

Липень 2016 року

 

Червень 2016 року

 

Травень 2016 року

 

Квітень 2016 року

 

Березень 2016 року

 

Лютий 2016 року

 

Січень 2016 року

 

Грудень 2015 року

 

Листопад 2015 року

 

Жовтень 2015 року

 

Вересень 2015 року

 

Серпень 2015 року

 

Липень 2015 року

 

Червень 2015 року

 

Травень 2015 року

 

Квітень 2015 року

 

Березень 2015 року

 

Лютий 2015 року

 

Січень 2015 року

 

Грудень 2014 року

 

Листопад 2014 року

 

Жовтень 2014 року

 

Вересень 2014 року

 

Серпень 2014 року

 

Липень 2014 року

 

Червень 2014 року

 

Травень 2014 року

 

Квітень 2014 року

 

Березень 2014 року

 

Лютий 2014 року

 

Січень 2014 року

 

_____________________________________________________________________