Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

 

Довідка

про стан виконання районної комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Вільшанському районі за 2007-2011 рік.

 

З метою здійснення комплексного підходу до координації спільних дій державних структур та громадських організацій спрямованих на реалізацію державної політики з питань фізичної культури і спорту на території району розроблена та діє районна комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту у Вільшанському районі на 2007-2011 роки, яка затвердженням рішенням сесії Вільшанської районної ради від 5 жовтня 2007 року № 150.

 В районі створено 15 фізкультурно спортивних клубів при кожній сільській та селищній раді, але не введено штатних посад інструкторів тому активісти спорту на селі працюють на громадських засадах.

Функціонують 74 спортивні споруди, з них: 1 стадіон, 33 спортивних майданчики,  10 футбольних полів, 8 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 10 спортивних залів, 9 майданчиків з тренажерним обладнанням.

Спортивні споруди району (стадіон «Колос», веслувальна база, фізкультурно-оздоровчий комплекс) передані ДЮСШ в оперативне управління для проведення учбово-спортивної роботи. Дані спортивні споруди знаходяться на балансі Вільшанської селищної ради і потребують капітального ремонту. На жаль селищна рада не дбає про ці споруди, тому досі у жодній з них немає навіть техпрацівників.

При райдержадміністрації працює координаційна рада із забезпечення  моніторингу і оцінки ходу виконання районної програми, розвитку фізичної культури і спорту в Вільшанському районі  на 2007-2011 роки та комісія з контролю за станом спортивних споруд району.

В районі проводяться спортивно-масові заходи на призи героїв-земляків: кубок з волейболу пам’яті Героя Радянського Союзу Зайковського (с. Добрянка), Героя Радянського Союзу Грязнова (с. Сухий Ташлик), пам’яті героїв підпільників Миколи Арнаути (с. Йосипівка) Миколи Кожем’якіна (смт. Вільшанка). Кубок з футболу серед ветеранів пам’яті О.Я.Драндалуша. Проводиться спартакіада «Краще спортивне село району» та спортивно-масові заходи, присвячені до Дня молоді, Дня Конституції, Дня незалежності України, Дня фізичної культури та спорту, Дня працівника сільського господарства та інші. 

Незважаючи на те, що в селах району проводиться така кількість спортивних заходів в більшості сільських радах спортивна робота не ведеться. Це пов’язано насамперед з тим, що при сільських радах відсутні посади інструкторів по спорту які б займалися організацією та проведенням змагань безпосередньо в селах та опікувалися б участю команд села в різноманітних районних змаганнях. Особливо гостро ця проблема стоїть в таких селах як Котовське, Коритно-Забузьке, Бузникувате, Дорожника, Плоско-Забузьке та Чистопілля. Поряд з цим хочеться відмітити добре поставлену роботу в таких селах як Йосипівка, Сухий Ташлик, Мала Вільшанка та Добре.  

На території району працює 1 ДЮСШ районної організації ВФСТ «Колос». У школі працюють 4 відділення: футбол, волейбол, теніс настільний, веслування на байдарках та каное. Штатних тренерів працює 2 та 6 вчителів працюють за сумісництвом. ДЮСШ має свої відділення в селах району: Добре, Сухий Ташлик – волейбол, Йосипівка – футбол, Мала  Вільшанка – теніс настільний. У Вільшанці працюють відділення з футболу, волейболу, веслування на байдарках та каное, тенісу настільного. На відділенні футболу навчаються 74 учні, тенісу настільного – 36 учнів, волейболу – 80 учнів, веслування на байдарках та каное – 32 учні. Всього в ДЮСШ займається 222 учні, з них 2 кандидати у майстри спорту та 2 спортсмени 1 розряду.

Матеріально-технічне забезпечення ДЮСШ відбувається за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів фонду соціального страхування. У 2011 році на галузь фізичної культури та спорту з місцевого бюджету виділено 137,7 тис. грн., з них 127,7 тис.грн -  фінансова підтримка ДЮСШ,

На даний час 3 вихованці ДЮСШ є членами збірної області з веслування на байдарках та каное.

Цього року вихованці Вільшанської ДЮСШ «Колос», а саме відділення футболу, здобули перше місце в обласній спартакіаді серед сільських ДЮСШ з футзалу серед юнаків 1996-1997 років народження та перше місце в такій же спартакіаді з футболу серед юнаків 1995-1996 років народження.

Всього за час роботи спортивної школи її тренерами було підготовлено 5 майстрів спорту, 47 кандидатів у майстри спорту та більше тисячі спортсменів масових розрядів. Серед них і неодноразовий призер чемпіонатів та кубків світу та Європи, учасник двох олімпіад, майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каное Прокопенко Максим.

 

     
Сайт Президента України Урядовий портал